Kontakt

Her finder du kontaktoplysninger til Rismølleskolen, skolens ledelse, teknisk personale og SFO'en.

Rismølleskolen
Rismøllegade 15
8930 Randers NØ
89 15 44 00
rismoelleskolen@randers.dk

Skoleleder
Jan Pedersen
89 15 44 10
jan.pedersen@randers.dk

Viceskoleleder, afdelingsleder, afdeling 2
Tom Haugaard Bolvig
89 15 44 15
pt. ukendt mail – ansættes fra 1. december.

Afdelingsleder, afdeling 1/SFO
Kasper Nørgaard Schou
89 15 44 20
kasper.schou@randers.dk

Adm. koordinator
Henriette Vangkilde
89 15 44 12
henriette.vangkilde@randers.dk

Skolesekretær
Lis Haggren
89 15 44 04
lis.haggren@randers.dk

Områdeleder
Michael Christensen
michael.christensen@randers.dk

Servicemedarbejder
Carsten Pedersen

Rismølleskolens SFO
Rismøllegade 15
8930 Randers NØ
89 15 44 21

SFO-leder
Kasper Nørgaard Schou
89 15 44 20
kasper.schou@randers.dk

Souschef
Cathrine Rasmussen
89 15 44 22
cathrine.rasmussen@randers.dk

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresse.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.