Kontakt

Find kontaktoplysninger til skolen, ledelsen, teknisk og administrativt personale samt SFO.

Rismølleskolen
Rismøllegade 15
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 4400
E-mail: rismoelleskolen@randers.dk

Skoleleder
Jan Pedersen
Tlf.: 8915 4410 eller 3034 0416
E-mail: jan.pedersen@randers.dk

Viceskoleleder, afdelingsleder, afdeling 2
Tom Haugaard Bolvig
Tlf.: 8915 4415
E-mail: tom.haugaard.bolvig@randers.dk

Afdelingsleder, afdeling 1/SFO
Kasper Nørgaard Schou
Tlf.: 8915 4420
E-mail: kasper.schou@randers.dk

Adm. koordinator
Henriette Vangkilde
Tlf.: 8915 4412
E-mail: henriette.vangkilde@randers.dk

Skolesekretær
Lis Haggren
Tlf.: 8915 4404
E-mail: lis.haggren@randers.dk

Servicemedarbejder
Michael Christensen
E-mail: michael.christensen@randers.dk

Rismølleskolens SFO
Rismøllegade 15
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 4421

SFO-leder
Kasper Nørgaard Schou
Tlf.: 8915 4420
E-mail: kasper.schou@randers.dk

Souschef
Kevin Hvitfeldt Zeberg
Tlf.: 8915 4422
E-mail: Kevin.Hvitfeldt.Zeberg@randers.dk

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresse.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.